VÄLIMINE ILU ON SAMA TÄHTIS KUI SISEMINE

Luuslangi arhitektuurikonkursi võitis arhitektuuribüroo Kadarik Tüür Arhitektid. Need on modernsed, aga eelkõige armsad majad. Fassaadidel ja rõdudel on palju puitu, et Luuslangi passiks loodusrikka piirkonnaga hästi kokku. Samal põhjusel ei ole me ka majade vahelisel alal rohelusega kokku hoidnud.

SISEMINE ILU ON SAMA TÄHTIS KUI VÄLIMINE

Luuslangi kodude sisearhitektuuri puhul on nii materjalide kui ka kunstilised valikud teinud tunnustatud sisearhitektid Kadri Tamme ja Elin-Harriet Helemäe.

Puhas leht

Kõige skandinaavialikum valik. Heledad materjalid, kuid viimistluses jookseb läbi kargeid toone. See on tagasihoidlikkus, mida on keeruline märkamata jätta.

Aloha

Siin on sooje toone, julgeid tekstuure ja tugevaid mustreid. Siin on loodusrahvaste vabadust, džungli metsikust ja ookeanibriise. Aloha tähendab nii tervitamist kui ka hüvastijättu, mis teeb sellest paketist mõnes mõttes kõige külalislahkema valiku.

Spirit

Spiritis kohtab sügavamaid toone, aga samas ühtlasemaid tekstuure. Alatoonid on neutraalsed, isegi kergelt jahedad ning soosivad lihtsat olemist. Tasakaalu, rahu ja kohalolu.

KUJUNDA OMA KODU ISE VÕI TEEME SEDA KOOS

Kui soovid nõu kodu kujundamise või sobiva sisustuse leidmise osas, siis aitame Sind suurima heameelega. Küsi aga, sisekujundus on üks meie kirgedest.

Tutvu virtuaaltuuriga meie kontoris!Lepi kokku aeg!
luuslangi kodud

VALI MEELEPÄRANE SISEKUJUNDUS

Kõiki valikuid ühendab rustikaalne lihtsus, puhtus, naturaalsed materjalid,
ootamatud aktsendid ja tagasihoidlikkus, isegi kui tegemist on esmapilgul julge valikuga.

Anita Karma

Sisearhitekt
+372 5905 2481
anita.karma@liven.ee

Luuslangi EST

Kui Sul on lisaküsimusi või soovid broneerida aega kohtumiseks, siis saada palun päring: