SISEMINE ILU ON SAMA TÄHTIS KUI VÄLIMINE.

Luuslangi kodude sisearhitektuuri puhul on nii materjalide kui ka kunstilised valikud teinud tunnustatud sisearhitektid Kadri Tamme ja Elin-Harriet Helemäe.

SISUSTA KODU ISE. VÕI TEEME SEDA KOOS.

Kui soovid nõu kodu kujundamise või sobiva sisustuse leidmise osas, siis aitame sind suurima heameelega. Vaibad? Mööbel? Kardinad? Küsi aga, sisekujundus on üks meie kirgedest.

VALI MEELEPÄRANE SISEKUJUNDUSPAKETT

Kõiki valikuid ühendab rustikaalne lihtsus, puhtus, asümmeetria, naturaalsed materjalid, ootamatud aktsendid ja tagasihoidlikkus,
isegi kui tegemist on esmapilgul julge valikuga.

Puhas leht

Kõige Skandinaavialikum valik. Heledad materjalid, kuid viimistluses jookseb läbi kargeid toone. See on tagasihoidlikkus, mida on keeruline märkamata jätta.

Aloha

Siin on soojasid toone, julgeid tekstuure ja tugevaid mustreid. Siin on loodusrahvaste vabadust, džungli metsikust ja ookeanibriise. Aloha tähendab nii tervistamist kui ka hüvastijättu, mis teeb sellest paketist mõnes mõttes kõige külalislahkema valiku.

Spirit

Spiritis kohtab sügavamaid toone, aga samas ühtlasemaid tekstuure. Alatoonid on neutraalsed, isegi kergelt jahedad ning soosivad lihtsat olemist. Tasakaalu, rahu ja kohalolu.