Spirit

Köögimööbli värvid on kombineeritud tumehallist ning telliskivipunastest värvidest. Detailid ning nähtav tehnika on mustad, et harmoneeruda “Spiriti” paketi teiste detailidega. Köögitehnika on integreeritud

Puhas leht

Köögi kapiuksed on helehallid, tasapind ja taust on valgest kõrgsurvelaminaadist ning detailid ja tehnika on samuti valged. Köögitehnika on integreeritud.

Aloha

Köök on kombinatsioon beežist ning puidumustriga laminaatpinnast. Detailid ning nähtav tehnika on mustad, mis sobib “Aloha” paketi teiste mustade detailidega. Köögitehnika on integreeritud.

KÜLMIK JA NÕUDEPESUMASIN

Külmasensorid reageerivad koheselt muutustele ümbritsevas keskkonnas, reguleerides külmiku temperatuuri optimaalsele tasemele 40% kiiremini. Hoides ära toidu temperatuuri kiiret kõikumist, tagatakse tekstuuri säilimine. Integreeritud LowFrost süsteem hoiab teie sügavkülmiku temperatuuri kindlal tasemel, vältides härmatise tekkimist.

QuickSelectiga alustate muretult nõudepesutsüklit, mis on kohandatud just teie vajadustega. Valige liuguri abil tsükli kestus ja lisage soovitavaid funktsioone üksnes sõrmevajutuse abil – see pole kunagi olnud lihtsam. Beam on Floor kuvab teabe edastamiseks põrandale valguskiire, hoides teie köögi vaiksena.

KÖÖGIMÖÖBEL

Töötasapinna materjali valikus on nii kõrgsurvelaminaat kui ka presskivi ehk kvarts. Töötasapinna tagune taust on laminaadist ja moodustab tööpinnaga kauni terviku. Käepidemed saab valida musta ja valge viimistluse vahel.

Sahtlid on kvaliteetse Blum või Grass furnituuriga.