VAADE ROHELUSSE LÄBI
MAAST LAENI AKENDE

Luuslangi kodude aknad on kõrged, sest alati ei saa hoovis pikutada. Vahel võib aknast välja vaadata ja lihtsalt unistada sellest, et võiks hoovis pikutada

LUUSLANGIS SAAVAD LAPSED
TÖÖTADA KODU LÄHEDAL

Pealkiri võis eksitada, vabandust selle väikese vembu eest. Aga kuna lapse töö on mäng, asub keset Luuslanki põnev mänguväljak, kus koos oma lapsega hullata. Luuslangi sisemine ala on autovaba, et mängimine ei oleks ainult lõbus, vaid ka turvaline.

KLAASPIIRDEGA RÕDUD
TOOVAD ROHKEM VALGUST

Eestis on pimedat aega rohkem kui valget. Aga Luuslangis on valget aega vähemalt rõdu võrra rohkem.

SUURTEL KODUDEL
ON TERRASS

Kõikidel neljatoalistel kodudel, mis asuvad esimesel korrusel on oma terrass. Kõik need, kes neljas toas koos elavad saavad ruumi juurde. Alati on vaja ruumi juurde. Alati.

KÖÖGI PÄRAST EI PEA
MURETSEMA

Luuslangi kodude köögist leiad hinnatud disainiga köögimööbli ja AEG köögitehnika. Ka sanitaartehnika osas usaldasime oma sisetunnet ja kodus tervitavad sind nii Villeroy kui ka Boch.

SISUSTA KODU ISE.
VÕI TEEME SEDA KOOS.

Luuslangi kodude köögist leiad hinnatud disainiga köögimööbli ja AEG köögitehnika. Ka sanitaartehnika osas usaldasime oma sisetunnet ja kodus tervitavad sind nii Villeroy kui ka Boch.

VALI MEELEPÄRANE SISEKUJUNDUSPAKETT

Kõiki valikuid ühendab rustikaalne lihtsus, puhtus, asümmeetria, naturaalsed materjalid,
ootamatud aktsendid ja tagasihoidlikkus, isegi kui tegemist on esmapilgul julge valikuga.

Aloha

Siin on soojasid toone, julgeid tekstuure ja tugevaid mustreid. Siin on loodusrahvaste vabadust, džungli metsikust ja ookeanibriise. Aloha tähendab nii tervistamist kui ka hüvastijättu, mis teeb sellest paketist mõnes mõttes kõige külalislahkema valiku

Puhas leht

Kõige Skandinaavialikum valik. Heledad materjalid, kuid viimistluses jookseb läbi kargeid toone. See on tagasihoidlikkus, mida on keeruline märkamata jätta

Spirit

Spiritis kohtab sügavamaid toone, aga samas ühtlasemaid tekstuure. Alatoonid on neutraalsed, isegi kergelt jahedad ning soosivad lihtsat olemist. Tasakaalu, rahu ja kohaolu.

Oleme ennegi ägedaid kodusid teinud