VAADE ROHELUSSE LÄBI
MAAST LAENI AKENDE

Luuslangi kodude aknad on kõrged, sest alati ei saa hoovis pikutada. Vahel võib aknast välja vaadata ja lihtsalt unistada sellest, et võiks hoovis pikutada.

Luuslangi

LUUSLANGIS SAAVAD LAPSED TÖÖTADA KODU LÄHEDAL

Pealkiri võis eksitada, vabandust selle väikese vembu eest. Aga kuna lapse töö on mäng, asub keset Luuslanki põnev mänguväljak, kus koos oma lapsega hullata.

Luuslangi Drawing

KLAASPIIRDEGA RÕDUD
TOOVAD ROHKEM VALGUST

Eestis on pimedat aega rohkem kui valget. Aga Luuslangis on valget aega vähemalt rõdu võrra rohkem.

SUURTEL KODUDEL
ON TERRASS

Kõikidel neljatoalistel kodudel, mis asuvad esimesel korrusel, on oma terrass. Kõik need, kes neljas toas koos elavad, saavad ruumi juurde. Alati on vaja ruumi juurde. Alati.

KÖÖGI PÄRAST EI PEA
MURETSEMA

Luuslangi kodude köögist leiad hinnatud disainiga köögimööbli ja köögitehnika.

Luuslangi Drawing

SISUSTA KODU ISE.
VÕI TEEME SEDA KOOS

Kui soovid nõu kodu kujundamise või sobiva sisustuse leidmise osas, siis aitame Sind suurima heameelega. Küsi aga, sisekujundus on üks meie kirgedest.

Luuslangi Drawing

VALI MEELEPÄRANE SISEKUJUNDUS

Kõiki valikuid ühendab rustikaalne lihtsus, puhtus, naturaalsed materjalid,
ootamatud aktsendid ja tagasihoidlikkus, isegi kui tegemist on esmapilgul julge valikuga.

Aloha

Siin on sooje toone, julgeid tekstuure ja tugevaid mustreid. Siin on loodusrahvaste vabadust, džungli metsikust ja ookeanibriise. Aloha tähendab nii tervitamist kui ka hüvastijättu, mis teeb sellest paketist mõnes mõttes kõige külalislahkema valiku.

Puhas leht

Kõige skandinaavialikum valik. Heledad materjalid, kuid viimistluses jookseb läbi kargeid toone. See on tagasihoidlikkus, mida on keeruline märkamata jätta.

Spirit

Spiritis kohtab sügavamaid toone, aga samas ühtlasemaid tekstuure. Alatoonid on neutraalsed, isegi kergelt jahedad ning soosivad lihtsat olemist. Tasakaalu, rahu ja kohaolu.

Oleme ennegi ägedaid kodusid teinud