VÄLINE ILU ON
SAMA TÄHTIS KUI SISEMINE

Luuslangi arhitektuurikonkursi võitis mainekas arhitektuuribüroo Kadarik, Tüür. Need on modernsed, aga eelkõige armsad majad. Fassaadidel ja rõdudel on palju puitu, et Luuslangi passiks loodusrikka piirkonnaga hästi kokku. Samal põhjusel ei ole me ka majade vahelisel alal rohelusega kokku hoidnud.

VAADE ROHELUSSE LÄBI
MAAST LAENI AKENDE

Luuslangi kodude aknad on kõrged, sest alati ei saa hoovis pikutada. Vahel võib aknast välja vaadata ja lihtsalt unistada sellest, et võiks hoovis pikutada. Maast laeni akendest hoolimata on tegu A-energiaklassi kodudega. Lisaks on igas kodus vesipõrandküte ning ökonoomne sundventilatsioon. Ka kommunaalnäitude saatmise pärast ei pea muretsema – kodus on kaugloetavad mõõtjad veele ja elektrile.

Aknad ja siseuksed kõrgusega 2,3 meetrit ning laed 2,8 meetrit.

Luuslangi

LUUSLANGIS SAAVAD LAPSED TÖÖTADA KODU LÄHEDAL

Pealkiri võis eksitada, vabandust selle väikese vembu eest. Aga kuna lapse töö on mäng, asub keset Luuslanki põnev mänguväljak, kus koos oma lapsega hullata. Lisaks majade keskel asuvale suurele mänguväljakule on iga maja lastel ka oma mänguplats.

Läheduses on kergliiklusteed, rohelusala ning ega ka Harku järv ei jää ülearu kaugele. Mugavas kauguses on ka koolid, lasteaiad ning kaubanduskeskus. Kõik mugavaks ja sujuvaks eluks vajalik on kodukandis olemas.

Luuslangi Drawing

VÄIKESTES MAJADES VÄHEM NAABREID

Luuslangi A-energiaklassi majad on Kadarik Tüür Arhitektide looming. Majad on vaid kolme- ja neljakordsed ning moodustavad omaette väikese asumi. Ka trepikodade stiil on läbimõeldud ning juba koju saabudes on eriline tunne. Kodus on videofono, et näeksid, kes su külaline on.

Parkimine on korraldatud olenevalt majast kas maa-all garaažis või õuealal. Garaažis parkides tunneb garaažiuks su juba sisenedes autonumbri järgi ära ja liftiga saad otse üles koju sõita. Lisaks on võimalik tellida oma autokohale elektriauto laadimispunkt.

Majade ümber on tükike loodust – metsatukk pakub seiklusi igas vanuses jalutajale.

 

KLAASPIIRDEGA RÕDUD
TOOVAD ROHKEM VALGUST

Eestis on pimedat aega rohkem kui valget. Aga Luuslangis on valget aega vähemalt rõdu võrra rohkem, kuna igal kodul on rõdu. Soovi korral saad betoonist rõdupõrandale tellida ka laudise ja rõdu klaasimise, et ka talvisel ajal rõdumõnusid kasutada.

SUURTEL KODUDEL
ON TERRASS

Kõikidel neljatoalistel kodudel, mis asuvad esimesel korrusel, on oma terrass. Kõik need, kes neljas toas koos elavad, saavad ruumi juurde. Alati on vaja ruumi juurde. Alati.

KÖÖGI PÄRAST EI PEA
MURETSEMA

Livenilt on võimalik tellida disainköök koos tehnikaga ning lisaks ka ülejäänud kohtkindla mööbli. Sest kodu ilma mööblite on lihtsalt korter.

Disainmööbel on loodud kooskõlas kodu siseviimistlusega.

Luuslangi Drawing

SISUSTA KODU ISE.
VÕI TEEME SEDA KOOS

Kui soovid nõu kodu kujundamise või sobiva sisustuse leidmise osas, siis aitame Sind suurima heameelega. Küsi aga, sisekujundus on üks meie kirgedest.

Livenilt saad tellida koju kogu kohtkindla mööbli.

Tutvu virtuaaltuuriga meie kontoris!Lepi kokku aeg!
Luuslangi Drawing

VALI MEELEPÄRANE SISEKUJUNDUS

Kõiki valikuid ühendab rustikaalne lihtsus, puhtus, naturaalsed materjalid,
ootamatud aktsendid ja tagasihoidlikkus, isegi kui tegemist on esmapilgul julge valikuga.

Aloha

Siin on sooje toone, julgeid tekstuure ja tugevaid mustreid. Siin on loodusrahvaste vabadust, džungli metsikust ja ookeanibriise. Aloha tähendab nii tervitamist kui ka hüvastijättu, mis teeb sellest paketist mõnes mõttes kõige külalislahkema valiku.

Puhas leht

Kõige skandinaavialikum valik. Heledad materjalid, kuid viimistluses jookseb läbi kargeid toone. See on tagasihoidlikkus, mida on keeruline märkamata jätta.

Spirit

Spiritis kohtab sügavamaid toone, aga samas ühtlasemaid tekstuure. Alatoonid on neutraalsed, isegi kergelt jahedad ning soosivad lihtsat olemist. Tasakaalu, rahu ja kohaolu.

Oleme ennegi ägedaid kodusid teinud